XIII Bieg Niepodległości 11.11.2021r.

Miło nam ogłosić, że limit 300 osób – uczestników XIII Biegu Niepodległości w dn. 11.11.2021r. został wyczerpany jeszcze przed zamknięciem zapisów online.
Osoby, zgłoszone do Biegu w kategorii OPEN (5 km – Krajanie + Niepodlegli + Husarze), które nie dokonały płatności, lub dokonały jej po zamknięciu listy z wyczerpaniem limitu miejsc prosimy o zgłoszenie się do Biura Zawodów w dniu 11.11. w godz. 10-12. W przypadku wolnych miejsc będą mogły wziąć udział w Biegu. W przypadku braku wolnych numerów startowych dokonana wpłata zostanie zwrócona.
Bardzo prosimy osoby, które zgłosiły się do Biegu a wiedzą już, że nie będą uczestniczyły nim (dot. wszystkich kategorii wiekowych) o informację meilową z rezygnacją (na adres: joanna.szerszeniewska@mosir-zabki.pl). Bardzo ułatwi nam to pracę Biura Zawodów.
Ważna sprawa organizacyjna:
Prosimy o wydrukowanie w domu i dostarczenie już wypełnionych oświadczeń zawodnika lub rodzica zawodnika. W związku z trwającym stanem epidemii chcielibyśmy ograniczyć formalności w Biurze Zawodów do minimum.
Miło nam również przedstawić Państwu współorganizatorów i sponsorów XIII Biegu Niepodległości:
– Miasto Ząbki
– Powiat Wołomiński
– Straż Miejska w Ząbkach
– Agencja Ochrony Osób i Mienia S1 Group Sp. z o.o.
– Towarzystwo Przyjaciół Ząbek
– Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza
– Firma REAL Janusz Krajewski w Ząbkach
– PWiK w Ząbkach Sp. z o.o.
– Machowicz Budownictwo – Grupa Machowicz w Ząbkach
– Praska Giełda Spożywcza

OŚWIADCZENIE ZAWODNIKA

OŚWIADCZENIE RODZICA

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.