Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapraszamy na grudniowy turniej badmintona

W sobotę 3 grudnia w hali sportowej Gimnazjum nr 1 przy ul. Harcerskiej 9 w Ząbkach odbędzie się trzeci w sezonie 2016/2017 turniej badmintona amatorów z cyklu Grand Prix'2016/2017 pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki. Początek turnieju od godziny 9.30 kiedy to rozgrywki rozpoczną uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Od godziny 13.00 do turnieju przystąpią dorośli. Zapraszamy.

Poszukujemy pracownika obsługi lodowiska

Miejski Ośrodek Sportu i  Rekreacji poszukuje pracownika do obsługi lodowiska. Praca w okresie od 01 grudnia 2016 r. do 28.02.2017 r. na lodowisku przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Batorego 11 w Ząbkach. 

Zapraszamy do składania ofert na rozłożenie i złożenie lodowiska

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do składania ofert na rozłożenie i złożenie po sezonie 2016/2017 oraz wykonanie przeglądu agregatu chłodniczego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ząbkach. Dokumenty do pobrania w dalszej części artykułu.

Zapraszamy na halowe turnieje piłki nożnej roczników 2010 i 2007

Zapraszamy na halowe turnieje piłki nożnej chłopców roczników:
2010 i młodsi - 3 grudnia 2016 r.
2007 i młodsi - 17 grudnia 2016 r.
Hala sportowa przy ul. Batorego 37 w Ząbkach. Początek turniejów: godzina 9.00.

Zapraszamy na listopadowy turniej tenisa stołowego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Publiczne Gimnazjum nr w Ząbkach oraz Starostwo Powiatowe w Wołominie zapraszają na listopadowy turniej tenisa stołowego pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki. Turniej odbędzie się w sobotę 19 listopada b.r.  w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Ząbkach przy ul. harcerskiej 9. Udział w turnieju jest bezpłatny, a rozgrywki toczone będą w 3 kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazja i kategoria open) z podziałem na kobiety i mężczyzn.

Kolejny wielki sukces Rekinów z U.K.S. "SameJudo"

W pierwszy weekend listopada na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu odbył III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki organizowanym przez Klub Judo Lemur. Zmagania odbywały się na sześciu matach w sobotę i niedziele uczestniczyło ponad 800 zawodników z całego kraju oraz bardzo sile ekipy zagraniczne z Białorusi, Rosji, Ukrainy, Łotwy, Słowacji.

Wyniki IX BIegu Niepodległości

Wyniki IX Biegu Niepodległości.

Bieg ukończyło 191 zawodniczek i zawodników w 5 kategoriach wiekowych.

IX Bieg Niepodległości 11.11.2016r. - koniec zapisów online

Lista startowa zapisów online została zamknięta. Zapisanych jest 200 osób (zgodnie z limitem przyjętym przez Organizatorów).

Drugi turniej badmintona już w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę w hali sportowej Gimnazjum nr 1 przy ul. Harcerskiej 9 w Ząbkach odbędzie się drugi w sezonie 2016/2017 turniej badmintona amatorów z cyklu Grand Prix'2016/2017 pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki. Początek turnieju od godziny 9.30 kiedy to rozgrywki rozpoczną uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Od godziny 13.00 do turnieju przystąpią dorośli. Zapraszamy.

 

Karol Burzyk obronił tytuł Mistrza Polski

22 października na hali "Urania" w Olsztynie, przy udziale 210 zawodników z 75 klubów, odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin. Patronat honorowy objęli: Ambasador Japonii w Polsce, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Prezydent Miasta Olsztyn. Zawody były rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, a nadzór nad imprezą sprawował Polski Związek Karate.