Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ODWOŁANE ZAJĘCIA !!!

UWAGA !!! ODWOŁANE ZAJĘCIA:
- zumba - piątek 30.12.2016r.
- power combo - poniedziałek 02.01.2017r.
- ladies latino solo - poniedziałek 02.01.2017r.
- bokwa - wtorek 03.01.2017r.

Życzenia świąteczne

Harmonogram pracy M.O.S.iR. w dniach 23.12.2016 r. - 9.01.2017 r.

W dniach 23.12.2016 r. - 9.01.2017 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji czynny będzie zgodnie z załączonym harmonogramem.

Jestem z Ząbek - tu mieszkam, tu płacę podatki

W sobotę o 10.00 ślizgawka ze Świętym Mikołajem

W najbliższą sobotę 17 grudnia od godziny 10.00 do godziny 11.00 zapraszamy na lodowisko przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Batorego 11) na ślizgawkę ze Świętym Mikołajem. W czasie zajęć na lodowisku przewidziano gry i zabawy z animatorem sportu, a Mikołaj jak to Mikołaj ... będzie rozdawał drobne upominki. Zapraszamy zarówno najmłodszych oraz ich rodziców.

W maju piłkarskie campy V.f.L. Bochum w Ząbkach

Miło nam poinformować, że wizyta działaczy i trenerów niemieckiego V.f.L. Bochum w Ząbkach zaowocowała organizacją w naszym mieście campów organizowanych przez niemiecki klub, który słynie z bardzo dobrej pracy z dziećmi i młodzieżą na terenie Niemiec, jak również całej Europy.  W dniach 1 – 5 maja na obiektach należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą autorskie treningi piłki nożnej przeznaczone dla dziewcząt oraz chłopców w wieku 5 – 15 lat. Zajęcia szkoleniowe prowadzone będą przez licencjonowanych trenerów ze szkoły piłkarskiej z Bochum.  Uczestnicy campów otrzymają stroje treningowe oraz pamiątkowe puchary i certyfikaty.

Zapraszamy na lodowisko!

W piątek 9 grudnia 2016 r. o godzinie 9.45 nastąpi otwarcie lodowiska na sezon zimowy 2016/2017. Lodowisko znajduje się na terenie Szkoły podstawowej nr 2 przy ul. Batorego 11 w Ząbkach. Lodowisko czynne będzie codziennie w godzinach 9.30 – 20.00. W godzinach 9.30 – 16.30 z lodowiska mogą korzystać ząbkowskie szkoły, a w godzinach 17.00 – 20.00 lodowisko jest ogólnodostępne.

 

Zapraszamy na trzeci turniej tenisa stołowego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Publiczne Gimnazjum nr w Ząbkach oraz Starostwo Powiatowe w Wołominie zapraszają na grudniowy turniej tenisa stołowego pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki. Turniej odbędzie się w sobotę 17 grudnia b.r.  w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Ząbkach przy ul. harcerskiej 9. Udział w turnieju jest bezpłatny, a rozgrywki toczone będą w 3 kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazja i kategoria open) z podziałem na kobiety i mężczyzn.

Zapraszamy do składania ofert na zakup zraszaczy boiskowych

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do składania ofert na zakup zraszaczy TORO będących częścią systemu nawodnienia boiska treningowego na terenie M.O.S.iR. Dokumenty do pobrania w dalszej części artykułu.

 

Zapraszamy na masaże !

DZIŚ MIKOŁAJKI - ZDĄŻYSZ NA CZAS !
W Gabinecie Masażu który znajduje się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ząbkach możesz zakupić KARTY PODARUNKOWE w eleganckich złoto-perłowych kopertach dla Siebie i Najbliższych!
Dla mieszkańców Ząbek - do końca grudnia - bardzo atrakcyjna promocja !
Nie zwlekaj, Mikołajki już DZIŚ !

CENNIK

Strona 1 z 2