Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia Taekwon-do

 

 

Taekwon-do - Sztuka Walki i Samoobrony wywodząca się z Korei, stworzona w 1954r. przez nie żyjącego już Gen. Choi Hong Hi

Podczas zajęć, uczestnicy otrzymują wiedzę merytoryczną dotyczącą sztuki walki i samoobrony. Następnie wykonują część praktyczną połączoną z ćwiczeniami form oraz technik. Na zakończenie każdych zajęć następuje omówienie poznanego materiału, podsumowanie osiągnięć w nauce każdego uczestnika.

Ponieważ w Korei – ojczyźnie Taekwon-do, sport ten traktowany jest jak zajęcia z gimnastyki – proponujemy, aby utworzyć dodatkowo grupę dla dzieci. Uczęszczające na zajęcia dzieci, po przez ćwiczenia i naukę form Taekwon-do, usprawnią swoją dynamikę, poprawią sprawność fizyczną oraz nauczą się sztuki obrony – przydatnej w sytuacjach zagrożenia np.: kiedy wracają same ze szkoły do domu.

 

Zajęcia prowadzi Dariusz Wolf ( trener i instruktor Taekwon-do, I Dan mistrzowski, nauczyciel wychowania fizycznego )

miejsce: MOSiR Ząbki, ul. Słowackiego 21

 

Zajęcia obywają się:

- wtorki i czwartki, w godz. 17.00-18.00 dzieci

- poniedziałki, środy, piątki, w godz. 19.15-21.30 młodzież i dorośli

 

 

Koszt udziału w zajęciach:

Początkujący: 50,00 zł

Średnio zaawansowani i dorośli: 100,00 zł

 

Zapisy cały rok: Dariusz Wolf: tel. kont. 512-595-575

ZAPRASZAMY!!!