Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Capoeira

Capoeira -jest to brazylijska sztuka walki połączona z muzyką. Wykorzystuje kopnięcia, elementy akrobatyczne oraz elementy tańca, dzięki czemu jest sztuką dynamiczną i widowiskową.

Capoeira pozwala na kompletny rozwój psychofizyczny trenującego. Regularne zajęcia rozwijają kondycję fizyczną, gibkość, siłę i szybkość, a także refleks i koncentrację. Dzięki temu, że w capoeira nie ma podziałów ze względu na wiek czy płeć jest bardzo dobrą formą integracji między trenującymi.

To co wyróżnia capoeire na tle innych sztuk walk to na pewno muzyka, która towarzyszy na każdym treningu. Dlatego też można powiedzieć, że capoeira jest jedyną sztuką walki, która może doskonalić najwięcej umiejętności nie tylko fizycznych, ale także z zakresu muzykalności, rytmu, tańca, śpiewu.

Najmłodsi poznają capoeirę poprzez zabawy dobrane do umiejętności grupy. Ćwiczenia te rozwijają sprawność motoryczną, na każdych zajęciach są elementy nauki języka portugalskiego (podstawy) nauka piosenek. 

Zajęcia prowadzi Agata Kołodziej, która mówi o sobie: „Moją pasją od najmłodszych lat był sport, jednak to capoeira od 7 lat stała się moją pasją i sposobem na życie. Na co dzień ćwiczę pod okiem brazylijskiego mistrza Mestre Marinaldo, który zainspirował mnie abym połączyła swoją pasje z pracą z dziećmi w czym także mam doświadczenie”.                                               

Zajęcia odbywają się we:

Wtorki / Czwartki    

dzieci początkujące, klasy 1-5

 

18.00 - 19.00 klasy 6-8

 

19.00 - 20.30 młodzież i dorośli

   

Koszt zajęć:

 

dzieci:   

120 zł za 2 razy w tygodniu

 

70 zł za 1 raz w tygodniu

   

młodzież i dorośli:   

140 zł za 2 razy w tygodniu

 

80 zł za 1 raz w tygodniu

 

 

 

Pierwsze zajęcia gratis !

 

Zniżki rodzinne -15% !

 

Dodatkowe informacje - instruktor Agata Kołodziej tel. 693 111 284