Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Kobiet w M.O.S.i R.

wtorek, 17 marzec 2020

Z okazji Dnia Kobiet M.O.S.i R. w Ząbkach przygotował program bezpłatnych zajęć. Dzięki różnorodnemu zestawowi ćwiczeń każda z przybyłych Pań (i Panów) mogła znaleźć coś dla siebie.

Z atrakcji przygotowanych w niedzielę 8 marca skorzystało ponad 80 osób. Na program składały się zajęcia jogi, zumby i tabaty. Pozwoliło to uczestnikom w ciągu jednego dnia wypróbować wiele różnych ćwiczeń i dobrać trening odpowiedni do ich możliwości.

Oprócz pozytywnej dawki energii, serdecznych życzeń i uśmiechów na Panie (i Panów) czekała miła niespodzianka. Przygotowano losowanie nagród (bony prezentowe na zabiegi pielęgnacyjne, zaproszenia na treningi personalne, wejściówki na pływalnię oraz vouchery na zajęcia w naszym Ośrodku oraz bon na zakupy w salonie brafittingu). Gospodarze zadbali o zdrowe przekąski i napoje.

Można było również skorzystać z bezpłatnego skanowania organizmu, porozmawiać na temat aktywności ruchowej, prawidłowego odżywiania, porad i konsultacji dotyczących zabiegów kosmetycznych i prawidłowego wyboru bielizny.

Bardzo dziękujemy za włączenie się w obchody Dnia Kobiet i ufundowanie nagród:

- p. Małgorzacie Tymińskiej Salon DepilConcept (Ząbki, ul. Różana 19 lok.U4)

- p. Agnieszce Żelskiej Salon Brafittingu "Kusicielka" (Ząbki, ul. Orla 8lok.77)

- Studio Treningu Personalnego EMSbodyLine (Ząbki, ul. Różana 19)

- Miejskiemu Centrum Sportu w Ząbkach Sp. z o.o.

fotorelacja:

https://www.facebook.com/pg/MOSiRZabki/photos/?tab=album&album_id=2977931245560549