II Turniej Badmintona Amatorów z cyklu Grand Prix’2013/2014

 

Frekwencja w kategorii szkół gimnazjalnych była raczej słaba. Na szczęście można było konkurencje rozegrać. Wśród dziewcząt triumfowała Iza Pomykała przed Weroniką Ślesicką i Oliwią Stolarską. Wśród chłopców  bezkonkurencyjna była grająca jak zwykle z kolegami, Kasia Wróblewska, przed Adamem Walocha i Damianem Mil. Zapraszamy gimnazjalistów, aby przybyli w większej liczbie na następny turniej. Na zakończenie zagraliśmy gry podwójne. Wygrali Kuba i Adam Walocha, przed Błażejem Krawczykiem z Izą Pomykałą i  rodzeństwem Szemplińskich Weroniką i Karolem.

Dorośli stawili się w licznie. 21 zawodników w amatorach, po 8 zawodników u zaawansowanych i u Pań .

W kategorii Pań zwyciężyła Agnieszka Deberna, przed Kasią Wróblewską i Małgorzatą Brzeską. Po dwóch turniejach liderką jest Kasia Wróblewska przed Moniką Łepkowską i Małgorzatą Brzeską.  U panów pojedynki były bardzo zacięte i wiele kończyło się po trzech setach. Ostatecznie wygrał Bogdan Kitliński, przed Jackiem Kutla i Darkiem Zwierzchowskim. Jacek objął prowadzenie w klasyfikacji po dwóch turniejach i wyprzedza Krzysztofa Tataja oraz Jarka Hałatkiewicza. U zaawansowanych wygrał wracający po kontuzji Łukasz Orzęcki, przed Dawidem Maronem i Tomkiem Mądrym. Po dwóch turniejach prowadzą Dawid i Tomek z tą sama liczbą punktów i wyprzedzają Tomka Łepkowskiego .

Dziękujemy firmie  Sportimpex ( Victor) , która dostarczyła lotki na turniej dzieci i firmie PKP Cargo S.A. , która dla dzieci ufundowała nagrody .

Zachęcam również dorosłych, aby przynosili różne gadżety reklamowe, które mogłyby być nagrodami dla naszych najmłodszych .

Dziękuję wszystkim za udział.

Następny turniej w sobotę 7 grudnia.

Zapraszam

Marek Krawczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.