IV turniej badmintona z cyklu Victor Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki

Najmłodsi stawili się we czterech. Gry  były pełne emocji, nikt nie chciał przegrać. Zwyciężył, tak jak miesiąc temu, Ignacy Repiński. Drugie miejsce wywalczył Michał Szempliński, a trzecie Antek Getka. Czwarty był Kacper Gajos. W klasyfikacji prowadzi Michał, przed Ignacym i Kacprem.

Wysoka frekwencja w kategorii dziewcząt z klas 4-6 wreszcie stała się faktem. Tym razem dziewcząt stawiło się pięć. Wygrała Karolina Łukomska przed Weroniką Szemplińską, Julią Sobolewską, Agnieszką Dziejarską i Kamilą Mil. Kamila mimo słabszego dnia utrzymała przewagę w klasyfikacji i o 22 punkty wyprzedza Weronikę i o 47 Julię i Karolinę.

U chłopców z klas 4-6 frekwencja była tradycyjnie wysoka. Wygrał Karol Szempliński, który po bardzo ciekawym finale pokonał Kubę Mikołajczyka. Trzeci był Kuba Walocha. Karol prowadzi już w „generalce” przed Kubą i Błażejem Krawczykiem. A w gimnazjum pustki, tylko po trzech zawodników w kategoriach dziewcząt i chłopców nie napawa optymizmem. Zapraszam uczniów gimnazjum do liczniejszego stawiennictwa w zawodach. U dziewcząt wygrała Ada Trusińska przed Izą Pomykałą i Weroniką Wojdą. W cyklu prowadzi Iza przed Adą Trusińską i Weroniką Ślesicką. U chłopców wygrała Kasia Wróblewska przed Adamem Walochą i Damianem Mil. I taka sama jest kolejność w klasyfikacji całego sezonu. Gry młodzieżowe zakończyły tradycyjnie deble. Wygrała Kasia Wróblewska z Izą Pomykała przed Weroniką i Karolem Szemplińskimi i Adą Trusińską z Weroniką Wojdą. W klasyfikacji niezagrożenie prowadzą bracia Adam i Kuba Walocha przed Błażejem Krawczykiem i Izą Pomykała oraz Weroniką i Karolem.

Jeszcze raz zapraszam wszystkie dzieci, a szczególnie gimnazjalistów , do udziału w naszych turniejach.

Dorośli jak zwykle dopisali. Stawiło się ponad 35 osób. U kobiet wygrała Kasia Wróblewska przed Moniką Łepkowską i Małgosia Brzeską. I taka sama jest kolejność w klasyfikacji cyklu.

Najwięcej jak zwykle było amatorów i po długich i zaciętych pojedynkach ostatecznie zwyciężył Bogdan Kitliński przed Arturem Rosłańcem i Jarkiem Hałatkiewiczem.

W całości prowadzi Bogdan przed Jackiem Kutlą i Jarkiem Hałatkiewiczem.

U zaawansowanych wrócił do gry i zwyciężył Jacek Sadrzak, przed Tomkiem Mądrym i Tomkiem Łepkowskim. Lider Dawid Maron był tym razem czwarty, ale utrzymał prowadzenie w generalnej. Następne miejsca zajmują Tomki. Drugi Łepkowski, a trzecie Mądry.

I na koniec zagraliśmy w grach podwójnych. Czternaście par stoczyło bardzo ciekawe pojedynki, zakończone zwycięstwem pary Darek Zwierzchowski i Krzysztof Tataj. Drugie miejsce zajęli Jacek Czeremużyński i Michał Wojnar, a trzecie Dawid Maron i Max Jechna.

Liderami pozostają Max i Dawid . Drugie miejsce zajmują Małgosia Brzeska i Marcin Michalik, a trzecie Monika i  Paweł Walocha. \n\nZapraszam na następny turniej, który odbędzie się 1 lutego. 

 

Marek Krawczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.