ZIMA Z KARATE KYOKUSHIN

Bezpośrednio po przyjeździe młodzi wojownicy ruszyli w wysokie góry, aby wykorzystać ostatni w tym roku śnieg podczas zjazdów saneczkowych. Kolejne dni tego wyjątkowego obozu młodzi karatecy spędzali bardzo aktywnie. Trenerzy KSW KYOKUSHIN po raz kolejny postawili wysokie wymagania. Obok prawdziwych treningów karate, w programie dnia zawsze był czas na pływanie i regenerujące kąpiele w uzdrowiskowych wodach basenu zdrojowego, jazdę konną, spacery górskie po beskidzkich szlakach czy gry drużynowe. Jak na tą porę roku, uczestnikom towarzyszyła bardzo duża ilość promieni słonecznych, które miały szczególny wpływ na doskonałą atmosferę wśród ćwiczących. Aktywnie spędzony dzień zazwyczaj kończył się treningiem relaksacyjnym. Wieczorem młodzi karatecy mieli okazję bawić się na dyskotekach przy rytmach serwowanych przez DJ’a, ognisku pod pięknie oświetlonym gwiazdami niebem oraz podsumowującej cały obóz tradycyjnej sayonarze.
Aktualnie karatecy KSW KYOKUSHIN rozpoczęli regularne i bardzo wytężone treningi w Ząbkach na obiektach: Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Szkoły Podstawowej nr 1, gdyż zbliżający się okres startowy niesie nowe wyzwania. Po sukcesie ubiegłorocznego VI KYOKUSHIN CUP, Klub podjął się organizacji kwietniowych Mistrzostw Mazowsza. Ale pierwsi do boju w marcu ruszą najmłodsi zawodnicy, którzy postarają się poprawić wyniki z ogólnopolskich turniejów na których zdobyli ponad 60 medali.
Więcej informacji i zdjęcia z obozu zimowego karateków na www.kswkyokushin.pl

KSW KYOKUSHIN

 {gallery}karate zima 14,crop=1,crop_factor=5,ratio=0,thumbs=0{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.