Rowery Indoor Cycling

Zajęcia zawieszone – szukamy instruktora.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z rowerów stacjonarnych Indoor Cycling.

Indoor cycling  to zajęcia  jazdy na rowerze w pomieszczeniu zamkniętym, podczas których używamy rowerów stacjonarnych, jedziemy w grupie, słuchając muzyki. Jazdę na rowerze treningowym uprawia się po to by schudnąć, wzmocnić mięsnie nóg i pośladków oraz poprawić kondycję. Intensywność ćwiczeń jest zróżnicowana, by precyzyjnie symulować jazdę na rowerze. Ta dyscyplina sportowa jest bardzo efektywna; jest to rodzaj treningu, który przygotowuje do jazdy na rowerze w warunkach naturalnych lub biegania czy spacerowania, ale również pozwala szybko stracić na wadze (do 800 kcal na jednym treningu). Zajęcia nie wymagają żadnego ruchu technicznego czy wykonywania szczególnie trudnych pozycji. Nie powodują obciążenia stawów i wiązadeł, a wywołuje energiczną pracę serca i płuc. W żadnym stopniu nie przyczyniają się do powstawania urazów w układzie kostno-stawowym i dlatego jest odpowiednie nawet dla osób, u których pojawiają się bóle kręgosłupa na różnych wysokości pleców i osób z nadwagą. Ćwiczenia Indoor Cyclingu pozwalają korzystać z zajęć zarówno kobietom, jak i mężczyznom w różnym wieku o różnym poziomie wydolności i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Uczestnikami tej formy aktywności ruchowej mogą być zarówno sportowcy, chcący poprawić wytrzymałość ogólną, jak i osoby nie mające do tej pory kontaktu z żadną aktywnością fizyczną.  Indoor Cycling mogą uprawiać osoby, które mają słabą koordynacje ruchową jak i ludzie starsi.

Zajęcia z instruktorem – … (kontakt poprzez grupę indoor cycling ząbki: https://www.facebook.com/groups/924392744320789/?ref=group_header)

Poniedziałek i środa – 19.00 – 20.00

Cennik:

Wejście jednorazowe – 20 złotych.

Karnet 4 wejścia – 65 złotych.

Karnet 8 wejść – 120 złotych.

Dla posiadaczy Karty Mieszkańca Ząbek:

Wejście jednorazowe – 18 złotych.

Karnet 4 wejścia – 60 złotych.

Karnet 8 wejść – 110 złotych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.