Dzień Dziecka i Olimpiada Przedszkolaków w M.O.S.iR.

Dopisało wszystko- uśmiechy na twarzach, a nawet piękna, słoneczna pogoda, która sprzyjała zabawom na podwórku. Na przybyłych czekały m.in. takie atrakcje jak: dmuchańce, eurobungy trampolina i basen z piłeczkami, a także lody i wata cukrowa. Wszystko to za darmo!

Przedszkolaki brały udział w zorganizowanej specjalnie dla nich, olimpiadzie sportowej. MOSiR zaprezentował swoje sekcje sportowe, takie jak: karate, taniec, samoobrona, akrobatyka, gimnastyka i boks.

Sporą atrakcją dla uczestników była obecność gościa specjalnego – Strong mana Grzegorza Wiśniewskiego, który zapraszał wszystkich na 21 czerwca br. na występy Strongmanów, które odbędą się również na terenie MOSiR,

Dzień Dziecka poprowadził aktor Krystian Makston, który opowiadał na bieżąco, bawiącym się dzieciom, co i gdzie można teraz robić oraz jakie atrakcje są jeszcze do wypróbowania.

Ponieważ impreza miała charakter sportowy, wszystkie dzieciaki otrzymały pamiątkowe medale. Również wychowawcy oraz dyrektorzy szkół i przedszkoli, którzy przybyli ze swoimi uczniami,  otrzymali medale i puchary z rąk zastępcy burmistrza Ząbek Artura Murawskiego.

To był bardzo sympatyczny i emocjonujący Dzień Dziecka dla naszych młodych mieszkańców Ząbek. A co najważniejsze – od początku do końca imprezy, tj do godz. 17.00,  uśmiechy nie schodziły z buziaków naszych dzieciaków. A o to właśnie chodziło.

Iwona Potęga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.