Zakończono zapisy do VIII Biegu Niepodległości

W dniu dzisiejszym lista startowa do VIII Biegu Niepodległości została zamknięta. Do biegu zgłosiła się rekordowa liczba 200 startujących. Pakiety startowe do odbioru w dniu jutrzejszym od godziny 12.00 w siedzibie M.O.S.iR. oraz w dniu 11.11.2015 r. od godziny 11.30 do godziny 12.15 na starcie do biegu przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. 11 listopada. Jeżeli, któraś z zapisanych osób nie przybędzie na start to będzie istniała możliwość udziału w biegu osób, które nie zdążyły się zapisać. Takie osoby zapraszamy na start po godzinie 12.15 kiedy będzie można otrzymać nieodebrane pakiety startowe.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem VIII Biegiem Niepodległości zwracamy się z prośbą o informację od osób, które z różnych względów nie będą mogły wystartować w dniu jutrzejszym, a zapisały się do naszego biegu. Osoby, które poinformują nas o tym, iż nie wystartują, nie będą blokować niepotrzebnie miejsca dla tych, którzy chcą wystartować i przebiec dystans 5 kilometrów.

Prognoza pogody na jutro na godzinę 13.00 – zachmurzenie ale bez opadów, temperatura 15 stopni Celsjusza.

LISTA STARTOWA DO VIII BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.