Zapraszamy do gabinetu masażu

Zapraszamy do gabinetu masażu, który znajduje się w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku – uprzednio należy umówić się na wizytę.

Rezerwacja pod numerem telefonu 882 – 460 – 811.

Masaż klasyczny

Masaż wykonywany na płytszych partiach mięśniowych, który działa wyciszająco zarówno na układ nerwowy, jak i układ krążenia. Zadaniem masażu jest poprawa stanu fizycznego i psychicznego pacjenta. Ma na celu zmniejszenie dolegliwości bólowych, wynikających z napięć mięśniowych i jest idealny dla osób, szukających odprężenia po ciężkim dniu, pełnym wzmożonego napięcia oraz stresu. W trakcie masażu wykorzystywanych jest szereg technik manualnych takich jak rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie. Masaż szczególnie polecany jest dla osób mających siedząc tryb pracy, z małą ilością ruchu.

KORZYŚCI: Pobudza organizm i pomaga mu działać prawidłowo. Regeneruje mięśnie, polepsza odżywienie tkanek, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, działa przeciwbólowo, uaktywnia przepływ krwi i limfy oraz przyspiesza przemianę materii.

CZAS TRWANIA: 60 min / 1 zabieg

 

Masaż antycellulitowy bańką chińską 
(kończyny dolne, pośladki, biodra)

OPIS USŁUGI: Masaż wybranych partii ciała, który uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry, stosowanych po zabiegu.

Znajduje się on w czołówce skutecznych i sprawdzonych zabiegów redukujących cellulit i bardzo modelujących ciało.

 W celu uzyskania optymalnej efektywności, rekomendowane jest przeprowadzenie całej serii 10-12 zabiegów, jednak niesamowite efekty widoczne są już po pierwszych 2 zabiegach (chociażby w jędrności).

KORZYŚCI: świetnie modeluje ciało, redukuje cellulit, poprawia elastyczność skóry, zmniejsza tkankę tłuszczową.
CZAS TRWANIA: 30 min-60min / 1 zabieg

MASAŻ LECZNICZY

OPIS USŁUGI: Masaż specjalistyczny, który jest wykonywany w następujących jednostkach chorobowych, tj.. przeciążeniowe bóle kręgosłupa, przepukliny krążkowe kręgosłupa, dyskopatie i zwyrodnienia, skrzywienia kręgosłupa, rwa kulszowa i barkowa (stany przewlekłe) oraz odkręgosłupowe bóle głowy. Zabieg rozpoczyna się od gruntownej diagnozy stanu pacjenta w oparciu o wywiad, badanie ruchomości kręgosłupa, serię testów czynnościowych. W zależności od wyniku diagnozy, indywidualnie dobierane są techniki oraz intensywność masażu. Masaż wykonywany jest na całym odcinku kręgosłupa w celu odpowiedniego rozgrzania i rozluźnienia mięśni przykręgosłupowych i stawów. Kluczowym elementem zabiegu jest zastosowanie szeregu autorskich technik z terapii manualnej oraz kręgarstwa w celu eliminacji przyczyny bólu oraz usprawnienia ruchomości kręgosłupa. Przywracanie kręgosłupa do sprawności i funkcjonowania bez bólu jest procesem rozłożonym w czasie. Proces terapii zawiera średnio od 4 do 9 masaży, gdzie minimalny okres między kolejnymi zabiegami to 6-7 dni. Pozytywne efekty najczęściej pojawiają się już po pierwszym zabiegu a kolejne sesje terapeutyczne utrwalają pozytywne zmiany.

KORZYŚCI: skutecznie redukuje i usuwa bóle odkręgosłupowe, stawowe i mięśniowe, usprawnia ruchomość kręgosłupa, pozwala na powrót do normalnego funkcjonowania

UWAGA:

Podczas 1 wizyty przeprowadzam krótki wywiad w celu zapoznania się ze stanem zdrowia pacjenta / klienta.

W celu umówienia wizyty na wybrany przez siebie masaż – proszę o kontakt telefoniczny MARTA SIEMIŃSKA – masażystka pod nr tel. 882-460-811

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.