Przedstawiciele V.f.L. Bochum na stadionie w Ząbkach

Na spotkanie z Zastępcą Burmistrza Miasta Ząbki Arturem Murawskim oraz Dyrektorem M.O.S.iR. Jackiem Romańczukiem przybyli z Niemiec Jurgen Holletzek i Dariusz Wosz. Jurgen Holletzek to doświadczony niemiecki szkoleniowiec mający za sobą pracę w m.in. Borussi Moenchengladbach  i  Hannower 96. Urodzony w Polsce Dariusz Wosz to 17-krotny reprezentant Niemiec  występujący w Bundeslidze do roku 2007 w barwach V.f.L. Bochum. Po zakończeni kariery zawodniczej trenował różne drużyny tego klubu, włącznie z pierwszą drużyną występującą w Bundeslidze, którą prowadził w roku 2010.  

Obecnie obydwaj zajmują się prowadzeniem akademii V.f.L. Bochum. Do Ząbek przybyli obejrzeć naszą infrastrukturę sportową . Wizytowali budynek trybuny głównej  Stadionu Miejskiego, płytę główną i boisko treningowe. Bacznie przyglądali się budowie powstającego nowego boiska ze sztuczną nawierzchnią. Na zakończenie rekonesansu bo ząbkowskich obiektach sportowych odwiedzili pływalnie. Jak przyznali obiekty sportowe w naszym mieście są na bardzo dobrym europejskim poziomie. Co miejmy nadzieję zaowocuje nawiązaniem współpracy pomiędzy Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, a akademią piłkarską V.f.L. Bochum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.