3 miejsce drużyny M.O.S.iR. Ząbki w V Mistrzostwach Mazowsza Oldbojów

W turnieju mogli brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 35 rok życia. Do turnieju zgłosiło się 14 zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy. Zawodnicy M.O.S.iR. Ząbki zmagania rozpoczęli od zwycięstwa 1:0 nad Sporteam Warszawa, następnie pokonali 3:1 M.K.S. Piaseczno 3:1 i K.S . Raszyn 2:0. Dopiero w 4 kolejce udało się zawodnikom Polonii na chwilę powstrzymać rozpędzony zespół M.O.S.iR., a mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2. Takim samym wynikiem zakończyło się kolejne spotkanie z drużyną późniejszego zwycięzcy turnieju Ursusem Warszawa. W ostatnim grupowym meczu zawodnicy z Ząbek pokonali  jednego z faworytów rozgrywek, finalistę tego turnieju – Marymont Warszawa 2:0 i z 1 miejsca w grupie awansowali do ćwierćfinałów. Tam czekała na nich drużyna Polonii’80 Warszawa. Po zaciętym meczu na koniec spotkania na tablicy wyników widniał rezultat 0:0. O tym kto awansuje do półfinału zadecydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali zawodnicy M.O.S.iR. i to oni wygrywając w serii rzutów karnych 4:3 awansowali do półfinału. Jak się okazało do półfinału w komplecie awansowały 4 drużyny z grupy B, w której rywalizowali zawodnicy z Ząbek. Dlatego w półfinale ponownie trafili na drużynę Ursusa Warszawa. Podobnie jak w rozgrywkach grupowych mecz zakończył się wynikiem remisowym, tym razem 0:0. Tym razem nasi zawodnicy gorzej wykonywali rzuty karne i ulegli zawodnikom Ursusa 3:4 i zagrali w „małym finale”, czyli meczu o 3 miejsce.  Przeciwnikiem był ponownie zespół M.K.S. Piaseczno. Wynik na boisku był taki sam jak w eliminacjach. Wygrana 3:1 zapewniła zawodnikom M.O.S.iR. Ząbki wysokie 3 miejsce w V Halowych Mistrzostwach Mazowsza Oldbojów. W finale zawodnicy Ursusa Warszawa pokonali 3:1 Marymont Warszawa.  Podsumowując rozgrywki organizatorzy jako najlepszego bramkarza turnieju wybrali zawodnika M.O.S.iR.-u Ząbki Rafała Kreduszyńskiego, który w całym turnieju (9 meczów) puścił tylko 5 bramek, zdobywając jednego gola dla naszej drużyny.

Drużyna M.O.S.iR. Ząbki grała w składzie – Rafał Kreduszyński, Tomasz Lasecki, Adam Roguski, Grzegorz Kąca, Maciej Witkowski, Przemysław Tucin, Paweł Wernio i Jacek Pryjomski.

WYNIKI TURNIEJU

TABELE TURNIEJU

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.