24 medale szablistów z Ząbek

 

O tak wielkim sukcesie zdecydowały długie, pełne wyrzeczeń godziny spędzone przez szermierzy, trenerów i ich opiekunów na sali gimnastycznej. Ambicja i zapał młodych adeptów sztuki fechtunku, które doprowadziły ich do aktualnego stanu, kompensują chwilową niedogodność jaką jest brak własnej, profesjonalnej sali szermierczej, na której będzie można ćwiczyć pięć, sześć razy w tygodniu. W dzisiejszych czasach tylko takie zintensyfikowanie ćwiczeń może zapewnić szablistom osiągnięcie światowego poziomu sportowego.

Działanie i realizacja podstawowych celów statutowych klubu nie byłoby możliwa bez zaangażowania i pomocy Miasta. Osiągane wyniki sportowe i edukacyjne oraz efekty codziennej pracy organizacji są niewątpliwie najlepszym dowodem na skuteczną realizację celów strategicznych Miasta oraz sukcesu programu wsparcia organizacji pozarządowych (NGO). W tym miejscu należy dodać, że UKS „Szabla Ząbki” jest organizacją non-profit, otwartą dla wszystkich pragnących uprawiać tą jakże polską, piękną i szlachetną dyscyplinę – szablę sportową.

Wkrótce, bo 17 czerwca br. będziemy mogli podziwiać w Ząbkach najlepszych szablistów z całej Polski na II edycji Otwartego Turnieju Szermierczego w Szabli Dziewcząt i Chłopców, na który w imieniu własnym oraz UKS „Szabla Ząbki” już teraz serdecznie Państwa zapraszamy.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach, a zawodnikom życzymy dalszych sukcesów. Więcej informacji o działalności klubu można znaleźć na stronie internetowej www.szabla-zabki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.