Wolne miejsce pracy – Animator Sportu na Orliku

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

ul. Słowackiego 21, 05-091 Ząbki

ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy

ANIMATOR SPORTU

w ramach projektu LOKALNY ANIMATOR SPORTU

 (boisko przy ul. Harcerskiej 9 przy Szkole Podstawowej nr 1)

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

(na okres realizacji projektu, od zaraz do dnia 30.11.2018r.)

I. Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie.
  2. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie.
  3. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku.
  4. Posiadane kwalifikacje i uprawnienia do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo- rekreacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa tj. m.in. instruktorzy, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego, organizatorzy zajęć i zawodów posiadający stosowne uprawnienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  5. Dokładność w wykonywaniu zadań, uprzejmość, obowiązkowość, punktualność, dyspozycyjność.

II. Zakres i sposób wykonywania zadania na stanowisku:

Inicjowanie, organizacja oraz prowadzenie zajęć dla różnych grup wiekowych korzystających z boiska.

III. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. Życiorys ( CV ).
  2. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i uprawnienia do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo – rekreacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  3. Podpisane pisemne oświadczenie kandydata o posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu w pełni z praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie.
  4. Podpisane pisemne oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  5. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie.
  6. Kopia dokumentu potwierdzającego obywatelstwo polskie.
  7. Zaświadczenie o niekaralności.

IV. Informacje dodatkowe:

  1. Miejsce wykonywania pracy – BOISKO „ORLIK”

przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Harcerska 9 w Ząbkach.

  1. Godziny pracy:

– od poniedziałku do piątku, w godz. 17.00 – 20.00

– soboty i niedziele, w godz. 14.00 – 16.00

  1. Przewiduje się możliwość zatrudnienia dwóch osób.

V. Terminy i miejsce składania dokumentów.

Wymagane dokumenty należy składać w Sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach w terminie do dnia 05 października 2018 roku godz. 12.00 na adres Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  05 – 091 Ząbki ul. Słowackiego  21 z adnotacją:

 Nabór na stanowisko Animator Orlik”.

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie MOSiR, tel. 22/674-11-64 w. 101.

Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

 Dyrektor M.O.S.iR.

/-/ Jacek Romańczuk