IV Konferencja MZPN „Bezpieczne obiekty piłkarskie na Mazowszu”

W dniu 22.11.br. na Stadionie Miejskim w Ząbkach odbyła się IV Konferencja Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczne obiekty piłkarskie na Mazowszu”, podsumowująca bezpieczeństwo na stadionach i boiskach w sezonie 2018/2019.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele: środowiska piłkarskiego, Samorządów, Województwa Mazowieckiego, Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, Komendy Stołecznej Policji oraz klubów piłkarskich i delegatów Mazowieckiego Z.P.N.

Konferencja była okazją do podsumowania minionego sezonu oraz wymiany zdobytych doświadczeń. Była również okazją do uhonorowania wyróżniających się podmiotów działających na rzecz bezpieczeństwa w kategoriach: Samorząd, Jednostka Policji, Klub Piłkarski.

W programie spotkania znalazło się także miejsce na wręczenie Odznaczeń Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej działaczom piłkarskim oraz na podziękowania dla Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, Komendy Stołecznej Policji, Urzędu Wojewody Mazowieckiego a także Polskiego Związku Piłki Nożnej za współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa podczas rozgrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.