Zgrupowanie karateków KSW KYOKUSHIN w Ząbkach

W dniach 19-20 sierpnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach odbyło się zgrupowanie karateków Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN. Młodzi wojownicy przygotowywali się do nadchodzącego sezonu startowego, podczas którego wezmą udział w listopadowych Mistrzostwach Europy Juniorów w Katowicach.

Wspaniała pogoda sprzyjała wytężonym ćwiczeniom na sali gimnastycznej oraz treningom na świeżym powietrzu na terenie MOSiR w Ząbkach. Treningi miały na celu zbudowanie wytrzymałości oraz doszlifowanie formy zawodników startujących w najważniejszej imprezie tego roku jaką będą Mistrzostwa Europy. Zarówno najmłodsi zawodnicy, jak i starsi, przed którymi pierwsze poważne turnieje seniorskie już w październiku, solidnie pracowali na treningach by najkorzystniej wykorzystać ten okres. Zgrupowanie odbyło się dzięki zaangażowaniu i szczerej pomocy organizacyjnej ze strony dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach.

 Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.