Oldboje M.O.S.iR. Ząbki w Ogólnopolskim Finale Turnieju Orlik Polska kategorii +35

 

Na tym samym, gościnnym obiekcie Szkoły Podstawowej nr 2 w dniu 01.09.2013 r. odbył się Finał Województwa Mazowieckiego, na którym oprócz naszej drużyny pojawili się przedstawiciele Grodziska Mazowieckiego, Pionek oraz Żuromina. Zarówno zawodnicy z Grodziska, jak i Żuromina uczestniczyli w ubiegłorocznym finale rozgrywek na Mazowszu.

 

W pierwszym spotkaniu drużyna M.O.S.i R. spotkała się z drużyną Old Stars Grodzisk Mazowiecki. Po bardzo zaciętym pojedynku, w którym goście długo prowadzili 1:0, padł wynik remisowy 1:1. W innym spotkaniu OVB Oldboys Żuromin pewnie pokonał   Radę Miasta Pionki 7:0. W drugim meczu zawodnicy z Żuromina pokonali 3:2 drużynę Old Stars Grodzisk Mazowiecki i o tym kto będzie reprezentował Mazowsze na finale ogólnopolskim decydować miało ostatnie spotkanie pomiędzy zespołami M.O.S.i R. Ząbki, a OVB Oldboys Żuromin. Zawodnikom z Żuromina wystarczał remis. Nasi zawodnicy musieli wygrać. Mecz rozpoczął się dla nas wyśmienicie. Prowadziliśmy już 4:1. Zawodnicy z Żuromina nie poddali się jednak. Grali do końca i na 3 minuty przed końcem meczu udało im się doprowadzić do wyrównania. Końcówka należała jednak do naszej drużyny, która zdobyła dwa gole i wygrała mecz 6:4. I to nasi zawodnicy M.O.S.iR. Ząbki będą reprezentować województwo mazowieckie w finale rozgrywek, który odbędzie się w Olsztynie w dniach 28029 września b.r.

 

Wynik Finału Województwa Mazowieckiego:

OVB Żuromin – Rada Miasta Pionki 7:0

Old Stars Grodzisk Mazowiecki – MOSiR Ząbki 1:1

OVB Żuromin – Old Stars Grodzisk Mazowiecki 3:2

Rada Miasta Pionki – MOSiR Ząbki 0:10

Rada Miasta Pionki – Old Stars Grodzisk Mazowiecki 0:9

OVB Żuromin – MOSiR Ząbki 4:6

 

Końcowa kolejność:

 

  1. MOSiR Ząbki                                    3             7             17-5
  2. OVB Żuromin                                    3             6             14-8
  3. Old Stars Grodzisk Maz.                   3             4             12-4
  4. Rada Miasta Pionki                          3             0             0-26

 

 Najlepszy bramkarz turnieju organizatorzy wybrali  Tomasza Maciejewski (Old Stars Grodzisk Maz.), a najlepszym zawodnikiem –  Jarosława Berliński (OVB  Żuromin).

Skład drużyny M.O.S.iR. Ząbki: Wojciech Gut (bramkarz), Zdzisław Kostro, Marek Papszun, Marek Pietrasiński , Robert Podoliński, Tomasz Postek, Adam Roguski, Dariusz Roguski (kapitan), Jacek Romańczuk, Piotr Szczechowicz, Grzegorz Szeliga, Robert Szydłowski i Jacek Zieliński.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.