Nagrody w cyklu Grand Prix’2013/2014 w tenisie stołowym wręczone

W kategorii dziewcząt szkół podstawowych swoje pierwsze zwycięstwo odniosła Klaudia Burs. W całym cyklu triumfowała Kamila Mil, która wyprzedziła Dominikę Łęczycką i wspomnianą Klaudię Burs. W kategorii chłopców ze szkół podstawowych swoje siódme zwycięstwo odniósł Jakub Paciorek, który zdecydowanie wygrał klasyfikację końcową. Drugie miejsce zajął Jakub Niewczas, a trzecie kolejny Jakub –  Jakub Roguski. Wśród dziewcząt ze szkół gimnazjalnych dziewiąty turniej wygrała Ewelina Stec. Dzięki temu udało jej się awansować na trzecie miejsce w klasyfikacji Grand Prix. Ewelinę wyprzedziły: nieobecna na ostatnim turnieju Weronika Wojda i Maria Tabisz – druga w ostatnim turnieju. W kategorii chłopców z gimnazjów w dziewiątym turnieju zwyciężył Daniel Dębski. W cyklu Grand Prix pierwsze miejsce zajął Jakub Urbański, który wyprzedził Adriana Winogrodzkiego i Daniela Dębskiego. W kategorii open wygraną w dziewiątym turnieju Marcin Kabański „przypieczętował” swoje zwycięstwo w całym cyklu Grand Prix. Na drugim miejscu uplasował się Wiesław Gospodarczyk, a na trzecim Artur Kietliński (drugi w ostatnim turnieju).

Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary oraz nagrody w postaci bonów do jednego ze sklepów sportowych. Wszystkim uczestnikom cyklu organizowanego wspólnie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gimnazjum nr 1, a było ich 119 – gratulujemy.

Szczegółowe wyniki w zakładce „Grand Prix w tenisie stołowym”.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.