Capoeira

Capoeira –jest to brazylijska sztuka walki połączona z muzyką. Wykorzystuje kopnięcia, elementy akrobatyczne oraz elementy tańca, dzięki czemu jest sztuką dynamiczną i widowiskową.

Capoeira pozwala na kompletny rozwój psychofizyczny trenującego. Regularne zajęcia rozwijają kondycję fizyczną, gibkość, siłę i szybkość, a także refleks i koncentrację. Dzięki temu, że w capoeira nie ma podziałów ze względu na wiek czy płeć jest bardzo dobrą formą integracji między trenującymi.

To co wyróżnia capoeire na tle innych sztuk walk to na pewno muzyka, która towarzyszy na każdym treningu. Dlatego też można powiedzieć, że capoeira jest jedyną sztuką walki, która może doskonalić najwięcej umiejętności nie tylko fizycznych, ale także z zakresu muzykalności, rytmu, tańca, śpiewu.

Najmłodsi poznają capoeirę poprzez zabawy dobrane do umiejętności grupy. Ćwiczenia te rozwijają sprawność motoryczną, na każdych zajęciach są elementy nauki języka portugalskiego (podstawy) nauka piosenek. 

Zajęcia prowadzi Agata Kołodziej, która mówi o sobie: „Moją pasją od najmłodszych lat był sport, jednak to capoeira od 7 lat stała się moją pasją i sposobem na życie. Na co dzień ćwiczę pod okiem brazylijskiego mistrza Mestre Marinaldo, który zainspirował mnie abym połączyła swoją pasje z pracą z dziećmi w czym także mam doświadczenie”.                                               

Dodatkowe informacje – instruktor Agata Kołodziej tel. 693 111 284

– trening próbny: gratis (dla osoby, która dołącza pierwszy raz)

– wejście jednorazowe: 40 zł

* dla dzieci:

– karnet 2 x w tygodniu: 140 zł

– karnet 1 x w tygodniu: 100 zł

– karnet dla rodzeństwa: 130 zł (trening 2 x w tyg.), 90 zł (trening 1 x w tyg.)

* dla dorosłych (13+, 1,5 godz. treningu):

– karnet 2 x w tygodniu: 150 zł

– karnet 1 x w tygodniu: 120 zł

– karnet dla rodzeństwa: 130 zł (trening 2 x w tyg.), 100 zł (trening 1 x w tyg.)

 

Karnety wykupywane są na początku każdego miesiąca, najpóźniej do 10 dnia m-ca.

Należy zdeklarować ilość treningów (2 x lub 1x w tygodniu)

Zwroty za ewentualne niewykorzystane zajęcia będą dokonywane tylko w wyjątkowych sytuacjach (np. pobyt w szpitalu).

Płatność: gotówką w kasie lub na rachunek bankowy: 54 1020 1042 0000 8402 0453 0770 (w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko oraz rodzaj zajęć)

Grupy: do 20 osób.

ZAPISY: recepcja MOSiR, nr tel. 790-222-660

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.