Wyniki II turnieju badmintona z cyklu Grand Prix 2015/2016

 

Dzieci z klas 1-3 dopisały i mogliśmy rozegrać oddzielnie zawody chłopców i dziewczynek. U dziewcząt wygrała Hania Lewandowska przed Karoliną Kowalczuk i Leną Winek z Garwolina. U chłopców wygrał Tomek Kotlarski przed Kacprem Gajosem i Antkiem Getką. W klasyfikacji dzieci prowadzi Kacper Gajos przed Leną Winek i Zosia Krawczyk.

U dziewcząt z klas 4-6 na czele  dwie Anie. Wygrała Kotlarska przed Rosą, a trzecie miejsce  dla Samiry Salameh. W klasyfikacji odwrotnie. Prowadzi Ania Rosa przed Ania Kotlarską .

U chłopców z klas 4-6 zwyciężył Miłosz Siepsiak przed Jakubem Ryńcem i Maksem Siepsiakiem.

W generalce kolejność jest identyczna.

I czas na gimnazjum.  U dziewcząt Karolina Łukomska przed Marysią Rosą i tak samo jest w klasyfikacji. U chłopców na czele bracia Walocha. Wygrał Adam przed Kubą, a trzeci był Błażej Krawczyk. Braci na podium w klasyfikacji dzieli Kacper Winek, który jest drugi.

W grach podwójnych wygrali Kuba Walocha i Błażej Krawczyk przed Adamem Walocha i Kubą Dworzakiem oraz Karolina Łukomska w parze z Kacprem Winkiem. W klasyfikacji prowadzi Kuba Walocha przed Kacprem Winkiem i Adamem Walocha.

Tradycyjnie wylosowane były upominki ufundowane przez dystrybutora marki Victor firmy Sportimpex. Główną nagroda był tym razem termobag na rakiety.

U dorosłych prawdziwe oblężenie, tak du[U1] żo ludzi nasz turniej jeszcze nie widział. Istniało nawet niebezpieczeństwo nocnych gier, ale przy grach podwójnych rozegranych tym razem pucharowo, udało się zakończyć o przyzwoitej porze.

U pań wygrała Jola Parafiańczuk przed Kasią Piskorską i Moniką Łepkowską. W generalnej tyle samo punktów mają Jola i Kasia , a trzecie miejsce zajmuje Asia Mądry.

U Panów wygrał Paweł Bieliński przed Michałem Kołdejem i Irkiem Wróblewskim. W całości prowadzi Kasia Piskorska przed Michałem Koreckim i Jarkiem Hałatkiewiczem.

W grupie zaawansowanej wygrał Jacek Kutla, przed Wieśkiem Gajosem i Wojtkiem Adamskim. Po dwóch turniejach też prowadzi Jacek przed Wieśkiem, trzeci jest Wiktor Krawczyk.

Gry podwójne, rozgrywane wyjątkowo pucharem, wygrała para  Tomek Łepkowski i Jarek Hałatkiewicz przed Wieśkiem Gajosem i Michałem Koreckim i Michałem Kołdejem i Jolą Parafiańczuk.

W cyklu czterech zawodników ma tę sama liczbę punktów: Wiesiek Gajos , Michał Korecki , Tomek Łepkowski i Jarek Hałatkiewicz.

Wielkie podziękowania dla Asi i Jacka za ogromny wkład pracy . Bez Nich nie dałoby się tego przeprowadzić.

I to tyle. Następny turniej już 5 grudnia w przeddzień Mikołajek. Prezenty mile widziane.

Zapraszam

MAREK KRAWCZYK

Wyniki i klasyfikacja po II turnieju w zakładce „Grand Prix w badmintonie”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.