Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2009

Gościnnie wystąpiły też dziewczynki z Ząbkovii Ząbki wśród których były zawodniczki dwa lata starsze i stąd osiągnięte przez nie wyniki nie były brane pod uwagę przy końcowej klasyfikacji. Zarówno dla dziewczynek jak i dla większości chłopców był to pierwszy turniej w ich przygodzie z piłką nożną.  

W turnieju udział wzięło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy.

Wyniki Grupa A:

Dolcan I Ząbki

Junak Warszawa

2

:

1

Polonia II Warszawa

Ząbkovia Ząbki

2

:

2

Polonia II Warszawa

SP Komorów

1

:

0

Ząbkovia Ząbki

Junak Warszawa

0

:

2

Ząbkovia Ząbki

Dolcan I Ząbki

0

:

1

Junak Warszawa

SP Komorów

7

:

0

Junak Warszawa

Polonia II Warszawa

1

:

0

SP Komorów

Dolcan I Ząbki

1

:

1

SP Komorów

Ząbkovia Ząbki

0

:

4

Dolcan I Ząbki

Polonia II Warszawa

3

:

0

Wyniki Grupa B:

Dolcan II Ząbki

AMP Radość

0

:

2

Polonia I Warszawa

Białe Orły Warszawa

0

:

0

Polonia I Warszawa

APJD

0

:

5

Białe Orły Warszawa

AMP Radość

0

:

0

Białe Orły Warszawa

Dolcan II Ząbki

4

:

1

AMP Radość

APJD

0

:

0

AMP Radość

Polonia I Warszawa

0

:

0

APJD

Dolcan II Ząbki

3

:

0

APJD

Białe Orły Warszawa

1

:

0

Dolcan II Ząbki

Polonia I Warszawa

0

:

0

Tabele grup po grach eliminacyjnych:

Grupa A

1

Dolcan I Ząbki

10

7-2

2

Junak Warszawa

9

11-2

3

Polonia II Warszawa

4

3-6

4

SP Komorów

1

1-13

5

Ząbkovia

4

6-5

 

Grupa B

1

APJD Łomianki

10

9-0

2

AMP Radość

6

2-0

3

Białe Orły Warszawa

5

4-2

4

Polonia I Warszawa

3

0-5

5

Dolcan II Ząbki

1

1-9

 Dwa pierwsze zespoły utworzyły dwie pary półfinałowe:

Dolcan I Ząbki

AMP Radość

0

:

0

karne 0:1

Junak Warszawa

APJD Łomianki

1

:

0

 

Mecze o poszczególne miejsca:

o 9 miejsce

Ząbkovia Ząbki

Dolcan II Ząbki

2

:

0

 

o 7 miejsce

SP Komorów

Polonia I Warszawa

3

:

0

 

o 5 miejsce

Polonia II Warszawa

Białe Orły Warszawa

0

:

0

karne 1:2

o 3 miejsce

Dolcan I Ząbki

APJD

1

:

1

karne 0:2

Finał

Junak Warszawa

AMP Radość

1

:

0

 

 

Ostateczna kolejność:

1. Junak Warszawa

2. AMP Radość

3. APJD

 

4. Dolcan I Ząbki

5. Białe Orły

 

6. Polonia II Warszawa

7. SP Komorów

8. Polonia I Warszawa

9. Dolcan II Ząbki

10. Ząbkovia Ząbki

 
     

 

Po turnieju wybrano najlepszą piątkę turnieju:

Bramkarz – Konstanty Ledzion (Radość)

Obrońcy: Franciszek Gryc (Dolcan I), Piotr Keller (APJD)

Napastnicy: Filip Dudziński (Junak), Dawid Sieczko (Dolcan I)

Nagrody wszystkim uczestnikom turnieju wręczali Burmistrzowie Miasta Ząbki: Robert Perkowski i Artur Murawski oraz Dyrektor M.O.S.iR. Jacek Romańczuk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.