Białe Orły triumfatorami Gwiazdkowego Turnieju Piłki Nożnej

 

Wyniki Grupy A:

DOLCAN Ząbki

FDA Wieliszew

0

:

1

VARSOVIA Warszawa

NAPRZÓD Skórzec

3

:

0

VARSOVIA Warszawa

FDA Wieliszew

1

:

1

DOLCAN Ząbki

NAPRZÓD Skórzec

2

:

0

DOLCAN Ząbki

VARSOVIA Warszawa

3

:

1

NAPRZÓD Skórzec

FDA Wieliszew

1

:

3

 

Tabela Grupy A:

Grupa A

 

A1

A2

A3

A4

Punkty

Bramki

Miejsce

DOLCAN Ząbki

 

0

:

1

3

:

1

2

:

0

6

5

2

II

FDA Wieliszew

1

:

0

 

1

:

1

3

:

1

7

5

2

I

VARSOVIA Warszawa

1

:

3

1

:

1

 

3

:

0

4

5

4

III

NAPRZÓD Skórzec

0

:

2

1

:

3

0

:

3

 

0

1

8

IV

 

Wyniki Grupy B:

BIAŁE ORŁY Warszawa

DOLCAN II Ząbki

5

:

0

FFA Warszawa

UKS 9 Siedlce

3

:

1

FFA Warszawa

BIAŁE ORŁY Warszawa

2

:

2

DOLCAN II Ząbki

UKS 9 Siedlce

0

:

3

DOLCAN II Ząbki

FFA Warszawa

1

:

3

UKS 9 Siedlce

BIAŁE ORŁY Warszawa

1

:

3

 

Tabela Grupy B:

Grupa B

 

B1

B2

B3

B4

Punkty

Bramki

Miejsce

BIAŁE ORŁY Warszawa

 

5

:

0

2

:

2

3

:

1

7

10

3

I

DOLCAN II Ząbki

0

:

5

 

1

:

3

0

:

3

0

1

11

IV

FFA Warszawa

2

:

2

3

:

1

 

3

:

1

7

8

4

II

UKS 9 Siedlce

1

:

3

3

:

0

1

:

3

 

3

5

6

III

 

Do półfinałów awansowały po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Drużyny z miejsc 3 i 4 grały mecze o miejsca 5-8.

Półfinały:

FDA Wieliszew

FFA Warszawa

3

:

2

BIAŁE ORŁY Warszawa

DOLCAN Ząbki

0

:

0 k. 3:2

Mecze o miejsca 5-8.

 

 

 

 

 

VARSOVIA Warszawa

DOLCAN II Ząbki

5

:

2

UKS 9 Siedlce

NAPRZÓD Skórzec

2

:

1

Mecz o VII miejsce

 

 

 

 

 

DOLCAN II Ząbki

NAPRZÓD Skórzec

3

:

1

Mecz o V miejsce

 

 

 

 

 

VARSOVIA Warszawa

UKS 9 Siedlce

2

:

2 k. 3:2

Mecz o III miejsce

 

 

 

 

 

FFA Warszawa

DOLCAN Ząbki

3

:

0

FINAŁ TURNIEJU

 

 

 

 

 

FDA Wieliszew

BIAŁE ORŁY Warszawa

0

:

1

Końcowa  kolejność:

1

BIAŁE ORŁY Warszawa

2

FDA Wieliszew

3

FFA Warszawa

4

DOLCAN Ząbki

5

VARSOVIA Warszawa

6

UKS 9 Siedlce

7

DOLCAN II Ząbki

8

NAPRZÓD Skórzec

 

Najlepszy zawodnik Turnieju:

Maciej Jeleński

Najlepszy strzelec Turnieju:

Aleksander Przybytniak

Najlepszy bramkarz Turnieju:

Mikołaj Gorzela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.