XI Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach

W sobotę 20 czerwca na boiskach zewnętrznych Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach odbyła się XI edycja Turnieju Junior KYOKUSHIN CUP. Zawodnicy rywalizowali w widowiskowej, a jednocześnie bezpiecznej i bezkontaktowej konkurencji – KATA, czyli prezentacji technik ataku i obrony, połączonych z określonym poruszaniem, przyjęciem ściśle określonej pozycji i sposobem oddychania. Rywalizacja odbywała się zgodnie z zaleceniami i wymogami ministerialnymi oraz z odpowiedzialnym zachowaniem reżimu sanitarnego.

Patronat honorowy nad turniejem objęła Burmistrz Miasta Ząbki Pani Małgorzata Zyśk, która na zakończenie udekorowała wszystkich uczestników na podium. Organizatorem zawodów był Klub Sportów Walki KYOKUSHIN, który wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizował imprezę dla ponad 120 karateków. Doskonała oprawa, organizacja oraz unikatowe puchary i nagrody są najlepszą wizytówką tej cyklicznej imprezy prowadzonej pod patronatem Polskiej Federacji Karate Kontaktowego.

Najlepsi karatecy z XI Turnieju Karate w Ząbkach wezmą udział w jesiennych Mistrzostwach Polski i Europy. Turniej był współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Ząbki. Wsparcie organizacyjne dla KYOKUSHIN CUP zapewnili: COMMUNICATION ART., BR MONIKA ZACH, BIESIADOWO ZĄBKI, VOBRO, PHOTO OLGA oraz KALINKA. Więcej informacji, zdjęcia i pełne wyniki turnieju na www.kswkyokushin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.