ELITE FUTSAL TEAM ZĄBKI – MECZ FINAŁOWY O MISTRZOSTWO 3 LIGI.

Już w najbliższą środę o godz. 20:30 na hali przy ul. Dzikiej 36 w Ząbkach odbędzie się rewanżowe spotkanie finałowe pomiędzy drużynami: ELITE FUTSAL TEAM ZĄBKI Vs MAZUR KARCZEW. Pierwsze spotkanie wyjazdowe drużyna z Ząbek wygrała 4:3 stwarzając sobie przewagę w rewanżu.

Ważne odnotowanie jest, że aby dojść do tego miejsca drużyna Elite Futsal Ząbki (beniaminek rozgrywek) musiała przebrnąć przez rozgrywki grupowe (grupa północna Mazowsza) gdzie miała do rozegrania 8 spotkań z czego 7 wygrała. Następnie rozpoczęły się rozgrywki barażowe z grupą południową gdzie zwyciężyła dwu mecz z drużynami Bur Regut i Zdrowie Garwolin.

„Rozegraliśmy 13 spotkań, jesteśmy w dobrej dyspozycji, nabraliśmy rytmu meczowego. Nie gwarantuje wyniku ale gwarantuje emocję, dlatego zapraszam serdecznie” – Grzegorz Och Trener Elite Futsal Team.

„Założyliśmy sobie cel nr 1 przed wejściem do rozgrywek, wszyscy wiemy o co walczymy ale wiem też, że wykonaliśmy dużo pracy by być w Finale rozgrywek 3 ligi. Już teraz mogę powiedzieć, że jestem dumny z zawodników i trenera bo jako beniaminek rozgrywek zaskoczyliśmy wszystkich i mam nadzieję, że jeszcze zaskoczymy” – Jakub Szcześniak – Prezes Elite Futsal Team.

Teraz czas na rewanżowe spotkanie z Mazurem Karczew i wyłonienie najlepszej drużyny na Mazowszu w tej klasie rozgrywkowej!

Zapraszamy wszystkich na trybuny do wsparcia. Wejście na mecz jest bezpłatne!

Wszelkie informację odnośnie drużyny i najbliższego meczu znajdziecie na naszym Facebooku: EliteFutsalTeam.

Sponsor: Terapia Odnowy

Partnerzy:

MOSiR Ząbki

Nocna Liga Halowa

Akademia Piłkarska AMP GOOL

Miasto Ząbki

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Bistro POD ORŁAMI-Ząbki

Patronat Medialny:

Życie Powiatu na Mazowszu

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.