Biegowe Czwartki na wesoło!

Z inicjatywy grupy biegowej „Biegające Ząbki” co tydzień w czwartki o godz. 19:00 odbywają się zajęcia mające na celu doskonalenie sprawności i techniki biegowej. Uczestnicy naszych spotkań, pod okiem profesjonalnego trenera, wykonują szereg ćwiczeń i zadań biegowych przeznaczonych zarówno dla początkujących osób jak i tych bardziej zaawansowanych. Zadanie jest realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Ząbki.

Nasze zajęcia każdorazowo przyciągają pasjonatów biegania oraz te osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. W miłej, koleżeńskiej atmosferze pokonujemy kilometry oraz doskonalimy swój warsztat biegowy. U nas nie ma zaciętej rywalizacji, są za to uśmiechnięte buzie. Treningi są dostoswane do możliwości uczestników. Nieważne kto ile biega, czy może dopiero wstał z kanapy i stawia pierwsze kroki, bądź ma za sobą kilka maratonów, u nas każdy traktowany jest wyjątkowo. Zapraszamy serdecznie do udziału w naszych zajęciach. Dzięki nim możesz odkryć swoją wielką miłość. Do biegania oczywiście.

tekst i fot. Rafał Balcerowski

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.