AKROBATYKA-GIMNASTYKA SPORTOWA Z JĘZ. ANGIELSKIM

Już od piątku, 01.09. serdecznie zapraszamy na zajęcia akrobatyki-gimnastyki sportowej z językiem angielskim.

Akrobatyka to jeden z najbardziej widowiskowych i efektownych sportów. Łączy ona w sobie intensywne treningi, możliwość pochwalenia się indywidualnymi predyspozycjami z atrakcyjną formą. Wiele rodzajów akrobatyki pozwala również na dobranie odpowiedniej opcji, która da wiele radości i będzie najlepsza dla osoby ćwiczącej.

Gimnastyka sportowa to jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin podczas letnich Igrzysk Olimpijskich. Zręcznie połączono w niej sport i sztukę. Trener w czasie treningów zwraca się do uczestników zarówno w jęz. polskim jak i angielskim, co pozwala na przyswajanie nowych słów.

Prowadzący zajęcia: MAHMOUD AMIN – doświadczony trener i sędzia gimnastyki sportowej, utytułowany gimnastyk, profesjonalny gracz hokeja na trawie, instruktor fitness, trener personalny, choreograf pokazów sportowych. Ogromne zaangażowanie i miłość do dzieci sprawiają, że trener łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi.

grupa 3-7 lat

poniedziałek, godz. 17.00–18.00

środa, godz. 17.00-18.00

 

grupa 8 – 13 lat,

środa, godz. 18.00-19.00

piątek, godz. 17.00 – 18.00

 

*  zapisy: MOSiR nr tel. 790-222-660

 

cena:

– 160 zł / m-c (2 zajęcia w tygodniu)

– 100 zł / m-c (1 zajęcia w tygodniu)

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.