Zbiórka elektrośmieci 20-29.03.2024 r.

Miło nam poinformować, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ponownie przystąpił do programu „Moje miasto bez elektrośmieci”.
Celem programu jest podnoszenie świadomości społecznej w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym, zachęcenie do oddawania elektrośmieci oraz zużytych baterii do punktów zbierania lub innych miejsc wyspecjalizowanych do ich odbioru oraz budowanie wartości recyklingu zużytych sprzętów, jako elementu niezbędnego w procesie ochrony środowiska naturalnego.
Jeżeli posiadają Państwo popsute, nieużywane, niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne, działające kiedyś na prąd lub na baterie np. zepsute komputery, telefony, zabawki i gadżety elektroniczne, stare pralki, lodówki i drobne urządzenia AGD, a także zużyte świetlówki i LEDy to można przynieść je do nas. Elektrośmieci należy dostarczyć do recepcji MOSiR Ząbki od 20 do 29 marca 2024 r. w godzinach pracy Ośrodka (pn-pt 8:00-20:00, sb-nd 10:00-20:00). Jeśli sprzęt jest za duży by dostarczyć go samodzielnie, można skontaktować się z nami telefonicznie i umówić się na jego odbiór – 790 222 660.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.