Wyniki VI turnieju badmintona

 

W grupie dziewcząt klas 4-6 wygrała po raz czwarty z rzędu Ania Kotlarska, przed Basią Seweryn i Oliwią Winek. W całości cyklu prowadzi Ania, przed Basia i Tosią Skorek.

U chłopców w tej samej kategorii wiekowej też po raz czwarty wygrał Tomek Kotlarski przed Borysem Zielińskim i Bartoszem Skowrońskim. Taka sama kolejność jest też w „generalce”.

W gimnazjum tym razem słabiej z frekwencją dziewcząt.  Magda Krupa była jedyna i walczyła z  chłopakami, zatem wygrała swoja konkurencję,  ale w klasyfikacji jest dopiero czwarta za Anią Rosą Marią De Makay i Marysią Rosą.

U chłopców walka była bardzo zacięta, a o wyniku decydowały małe punkty. Ostatecznie wygrał Kacper Winek przed Kubą Walochą i Błażejem Krawczykiem. W całości prowadzi Kuba przed Kacprem i Błażejem.

W rozgrywanych na deser grach podwójnych pierwsze miejsce dla Błażeja i Kuby drugie dla Tomka i Ani Kotlarskich a trzecie dla Basi Seweryn i Magdy Krupy. W klasyfikacji prowadzą Kotlarscy przed Błażejem i  Kubą.

Tradycyjnie wylosowaliśmy drobiazgi badmintonowe i nie tylkoJ.

Potem nastał czas  dorosłych. U pań wygrała Kasia Domagała przed Jolą Parafiańczuk i Alicją Drężek.

W całości prowadzi Jola przed Kasią i Asią Mądry.

U panów amatorów „ wreszcie” męski triumf. Wygrał Krzysztof Ciesielski przed Krzysztofem Gocmanem i  panią Kasią Domagałą. W generalnej prowadzi słabiej dzisiaj dysponowana Jola Parafiańczuk przed Krzysztofem Ciesielskim i Jakubem Walochą.

U zaawansowanych wygrał Dawid Maron, przed Adamem Juszczykiem i Jackiem Kutlą. W cyklu prowadzi jeszcze Adam przed Dawidem i Irkiem Wróblewskim.

I na deser gry podwójne z bardzo zauważalnym moim udziałem. Zauważalnym, bo 13 miejsce na 13 par to nie jest wynik marzeń, ale jeszcze będzie lepiej. A wygrali Bartek Orłowski z Olą Wikło przed Jolą i  Adamem oraz Irkiem Wróblewskim i Dawidem Maronem.

I to tyle na temat tego turnieju. Zapraszam na 01 kwietnia 2017r. I nie jest to prima aprilis!

Przypominam także, że w Ząbkach prowadzimy zajęcia badmintona:

Dzieci – Wtorek i Czwartek w godzinach 18:30-20:00

Dorośli – Środa 20:30-22:00 i Piątek 20:00-21:30 .

Miesięczny koszt zajęć to 50 złotych dla dzieci i 100 złotych dla dorosłych.

Zajęcia odbywają się w Gimnazjum nr 1 przy ulicy Harcerskiej 9.

Serdecznie Zapraszamy

Marek Krawczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.