Wyniki VIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Ząbkovia Cup

 

Rocznik 2009 i młodsze.
Drużyny:
UKS Ząbkovia Ząbki
SP Polonez Warriors
Diamonds Academy
UKS Szóstka Inowrocław
Szkoła Podstawowa Baboszewo
UKS Varsovia
W tej kategorii zwyciężyła drużyna UKS Ząbkovia Ząbki z bilansem bramkowym 19:0.
II miejsce – UKS Szóstka Inowrocław
III miejsce Diamonds Academy
IV miejsce SP Polonez Warriors
V miejsce Szkoła Podstawowa Baboszewo
VI miejsce UKS Varsovia
Rocznik 2006 i młodsze
Drużyny:
UKS Ząbkovia Zabki I
SP Polonez Warriors
UKS Ząbkovia Ząbki II
UKS Ząbkovia Zabki III
UKS Tęcza Bydgoszcz
UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
UKS Szóstka Inowrocław
KS Włókniarz Białystok
W tej kategorii zwyciężył KS Włókniarz Białystok, który w finale pokonał UKS Ząbkovia Ząbki 2:1.
III miejsce UKS Tęcza Bydgoszcz
IV miejsce UKS Szóstka Inowrocław
V miejsce SP Polonez Warriors
VI miejsce UKS Ząbkovia Ząbki II
VII Miejsce UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
VIII miejsce UKS Ząbkovia Ząbki III
Królowa strzelczyń : Julia Kawęcka (SP Polonez Warriors)
Najlepsza obrończyni: Weronika Sałuda (UKS Ząbkovia Ząbki I).
Najlepsza bramkarka: Emilia Tatarewicz (UKS Tęcza Bydgoszcz)
Najlepsza zawodniczka: Dorota Uszyńska (KS Włókniarz Białystok).
Rocznik 2004 i młodsze.
Drużyny:
UKS Ząbkovia Ząbki I
UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
UKS Wiktoria Gielniów
UKS Ząbkovia Ząbki II
UKS Dubler Opole Lubelskie I
Szkoła Podstawowa Baboszewo
UKS Tęcza Bydgoszcz
UKS Dubler Opole Lubelskie II
UKS Szóstka Inowrocław
KS Włókniarz Białystok
Wygrana UKS Ząbkovia Ząbki w finale z KS Włókniarz Białystok 2:0.
III miejsce UKS Tęcza Bydgoszcz
IV miejsce UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
V miejsce UKS Ząbkovia Ząbki II
VI miejsce UKS Szóstka Inowrocław
VII miejsce UKS Dubler Opole Lubelskie I
VIII miejsce UKS Wiktoria Gielniów
IX miejsce UKS Dubler Opole Lubelskie II
X miejsce Szkoła Podstawowa Baboszewo
Królowa strzelczyń : Patrycja Kozarzewska (UKS Ząbkovia Ząbki I)
Najlepsza obrończyni: Zuzanna Kazimierczuk (UKS Ząbkovia Ząbki I)
Najlepsza bramkarka: Wiktoria Marciniak (UKS Tęcza Bydgoszcz)
Najlepsza zawodniczka: Urszula Onoszko (KS Włókniarz Białystok).
Rocznik 2007 i młodsze.
Drużyny: 
UKS Ząbkovia Ząbki
UKS Varsovia I
UKS Varsovia II
Diamonds Academy
Akademia Młodych Piłkarek Tygrysiątka
I miejsce UKS Ząbkovia Ząbki
II miejsce UKS Varsovia I
III miejsce Akademia Młodych Piłkarek Tygrysiątka
IV miejsce Diamonds Academy
V miejsce UKS Varsovia II
Królowa strzelczyń: Gabriela Jankiewicz (UKS Varsovia I)
Najlepsza obrończyni: Zuzanna Pietrasik (UKS Ząbkovia Ząbki )
Najlepsza bramkarka: Nina Kalinowska (UKS Ząbkovia Ząbki)
Najlepsza zawodniczka: Oliwia Związek (Akademia Młodych Piłkarek Tygrysiątka).
Rocznik 2003 i starsze.
Drużyny:
UKS Ząbkovi Ząbki I
UKS Ząbkovia Ząbki II
UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Wilga Garwolin
GKS Tygrys Huta Mińska
I miejsce : Wilga Garwolin
II miejsce: UKS Ząbkovia Ząbki I
III miejsce: UKS Ząbkovia Ząbki II
IV miejsce: GKS Tygrys Huta Mińska
V miejsce: UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki.
Królowa strzelczyń: Emilia Jarzyna (Wilga Garwolin)
Najlepsza obrończyni: Magdalena Kuch (UKS Ząbkovia Ząbki I)
Najlepsza bramkarka: Patrycja Bartosiewicz (UKS Ząbkovia Ząbki II)
Najlepsza zawodniczka: Eliza Ragus (Wilga Garwolin).

Relacje: https://www.facebook.com/zabkoviazabki/posts/1457487890993315

https://www.facebook.com/zabkoviazabki/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.