Koniec zapisów na XI Bieg Niepodległości

Zapisy elektroniczne na XI Bieg Niepodległości w dniu 11.11.2018 roku zostały zakończone.

Został wyczerpany limit 250 miejsc, które gwarantują elektroniczny pomiar czasu oraz medal i koszulkę dla uczestnika, który ukończy Bieg.

Osoby, które NIE ZDĄŻYŁY zapisać się elektronicznie, zapraszamy w dniu Biegu, w godz. 12.00 – 12.30, do Biura Zawodów w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Harcerskiej 9.

Udział w Biegu z elektronicznym pomiarem czasu oraz medal i koszulka dla uczestnika będą możliwe w przypadku niezgłoszenia się osoby zapisanej elektronicznie.

Osoby zapisane elektronicznie prosimy o odbiór numerów startowych jak najwcześniej:

– w dniu 09.11.2018r., piątek, w godz. 18.00 – 21.00; w siedzibie MOSiR (Stadion Miejski)

– w dniu 10.11.2018r., sobota, w godz. 10.00 – 15.00; w siedzibie MOSiR (Stadion Miejski)

– w Biurze Zawodów w dniu Biegu w godz. 10.00 – 12.00;

W dniu Biegu od godz. 12.30 nie będzie możliwości odebrania numeru startowego oraz zapisania się na Bieg.

Osoby, które zapisały się elektronicznie na Bieg, a wiedzą już, że nie będą w nim uczestniczyć, bardzo prosimy o informację o rezygnacji z Biegu (na adres email: joanna.szerszeniewska@mosir-zabki.pl).